Oligo.DX – żel na cellulit, cellulitis, usuwanie cellulitu, zwalczanie cellulitu

OLIGO.DX

FAQ

Po jakim czasie pojawiają się pierwsze wyniki stosowania Oligo.DX®?

Zmiany w strukturze skóry powinny być widoczne w trakcie pierwszego tygodnia stosowania żelu Oligo.DX®. Skóra staje się wtedy gładsza. W większości przypadków pod koniec pierwszego miesiąca stosowania zaobserwować można znaczną poprawę oraz szczuplejszy wygląd. Rekomendowany czas stosowania żelu wynosi 2 miesiące. Jeżeli istnieje taka potrzebna, można kontynuować stosowanie produktu po tym czasie.

Czy Oligo.DX® można stosować podczas masażu?

Tak. Oligo.DX® nie zostało jednak stworzone do stosowania podczas masażu. Zastosowana technologia sprawia, że składniki produktu wnikają w głąb skóry bez potrzeby wmasywowania.

Czy wyniki mogą być widoczne szybciej w przypadku stosowania żelu kilka razy dziennie?

Ponieważ Oligo.DX® korzysta z mikrokapsułek, działanie preparatu trwa w okresie 12-15 godzin po zastosowaniu żelu. Dlatego, aby osiągnąć doskonałe wyniki produkt wystarczy stosować raz dziennie.

Czy cellulit może pojawić się ponownie po zakończeniu stosowania Oligo.DX®?

Oligo.DX® zapewnia długotrwałe rezultaty. Należy jednak pamiętać, że siedzący tryb życia, czynniki genetyczne lub niezdrowa dieta mogą spowodować powrót cellulitu w przyszłości.

Ile czasu zajmuje usunięcie cellulitu?

Większość kobiet uzyskuje zadowalający efekt po 45 – 60 dniach codziennej terapii wykorzystującej Oligo.DX®. Do każdego przypadku należy jednak podchodzić indywidualnie. Niektóre kobiety mogą osiągnąć pożądany efekt po dłuższej kuracji.

Czy Oligo.DX® może być stosowane na skórze twarzy?

Nie. Skóra twarzy jest znacznie bardziej czuła. Żel Oligo.DX® został stworzony z myślą o skórze ciała, a nie skórze twarzy.

Po rozpoczęciu stosowania Oligo.DX® zaczęłam oddawać mocz znacznie częściej niż wcześniej. Dodatkowo zauważyłam, że kolor moczu jest ciemniejszy. Czy to normalne?

Tak. Proszę się nie obawiać. Działanie Oligo.DX® wywołuje drenację, która powoduje usuwanie z organizmu toksyn, płynów oraz tłuszczu. Wydostają się one z organizmu za pośrednictwem moczu.

Zamów Teraz!